Menu
  •  
  •  
  •  
Webshop 035-6217111
Klantenservice van danswinkel is bereikbaar van maandag 10:30 tot 17:00 Voor vragen over de levertijd graag webshop benaderen
 
Telefonisch bestellen 085-8769681
Heeft u een advies nodig? Spreek ons direct en plaats uw bestelling via de telefoon.
 

Rumpf glanspanty Marie

€ 18,95 (inc 21% BTW)
+
Rumpf
€ 18,95 (inc 21% BTW)
Goedkoper gezien? Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

Deze glanspanty Marie van Rumpf is huidskleurig en is ontworpen voor ballet, stijldansen, salsa of tango. Deze danspanty van 70 denier is gemaakt van 85% nylon en 15% elastaan. De panty is zowel verkrijgbaar in de kindermaten 116, 140 en 164 als in de volwassen maten S, M, L, XL, XXL en XXXL.

Panty's mogen alleen geretourneerd of geruild worden als de verpakking ongeopend is. De enige uitzondering hierop is als Danswinkel.nl een andere maat heeft geleverd dan u hebt besteld.

Recente bestelling: 22 min geleden
Uit: Delftgauw

-5% Welkomstkorting
Ontvang korting op uw eerste bestelling.
Kortingscode in kleine letters: welkom