De Rumpf Lilly is een convertible balletpanty, ideaal voor dansers die de ene dansles een voetloze panty en de andere dansles een panty met voet nodig hebben. De convertible voet is ook prettig voor dansers die op spitzen dansen, doordat de teenbeschermer onder de panty geplaatst kan worden en zo niet gaat schuiven.
Het materiaal bestaat uit 84% Nylon en 16% Elastaan. Door het hoge percentage elastaan is de panty zeer elastisch, zacht en slijtvast. Deze comfortabele balletpanty heeft een dikte van 55 denier, waardoor hij licht doorschijnend is.
Deze duurzame balletpanty heeft een fijne pasvorm en geen ingebouwde hak, waardoor hij bij elke voet past. Verkrijgbaar in zalm roze of wit en in de maten XXS/XS, S/M en L/XL. De maat XXS/XS is ook geschikt voor kinderen.
![]() |
+ |
![]() |
5 % Korting € 22,95 Bundel: € 21,80 |
![]() |
+ |
![]() |
5 % Korting € 52,90 Bundel: € 50,26 |
-5% Welkomstkorting
Ontvang korting op uw eerste bestelling.
Kortingscode in kleine letters: welkom