Menu
  •  
  •  
  •  
Webshop 035-6217111
Klantenservice van danswinkel is bereikbaar van maandag 10:30 tot 17:00 Voor vragen over de levertijd graag webshop benaderen
 
Telefonisch bestellen 085-8769681
Heeft u een advies nodig? Spreek ons direct en plaats uw bestelling via de telefoon.
 

Supadance 1008 Leer

Supadance 1008 dichte damesschoenen goud leer Uitverkocht
€ 174,95 (inc 21% BTW)
+
Supadance
€ 174,95 (inc 21% BTW)
Goedkoper gezien? Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

Supadance is momenteel niet leverbaar. Neem contact op met de klantenservice voor meer informatie.

Supadance 1008 dansschoenen zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren en zijn gemaakt van leer. De schoenen zijn te bestellen in een gewone pasvorm, met dunne, 6,5cm hoge hakken of in een bredere pasvorm, met 5cm hoge “Cubaanse” hakken. Deze dansschoenen zijn geschikt voor het dansen van vele dansstijlen, zoals Ballroom. Verder zijn deze schoenen erg populair onder gevorderde dansers.

Recente bestelling: 22 min geleden
Uit: Voorburg

-5% Welkomstkorting
Ontvang korting op uw eerste bestelling.
Kortingscode in kleine letters: welkom