Danswinkel Eindhoven is vanaf heden open elke Zondag 12:00 - 17:00

Menu
  •  
  •  
  •  
Webshop 035-6217111
Klantenservice van danswinkel is bereikbaar van maandag 10:30 tot 17:00 Voor vragen over de levertijd graag webshop benaderen
 
Telefonisch bestellen 085-8769681
Heeft u een advies nodig? Spreek ons direct en plaats uw bestelling via de telefoon.
 

Nueva Epoca Antonia

Nueva Epoca Antonia
€ 179,95 (inc 21% BTW)
Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

Nueva Epoca Antonia dansschoenen zijn gemaakt van suede en passen door hun kleur makkelijk bij alle danskleding. De dansschoenen hebben op de zijkant en op de voorkant van de voet een elegant detail in de vorm van een strik. Dit model heeft een hakhoogte van 7 cm en de kruisende bandjes zorgen er voor dat de schoenen goed aan uw voeten vastzitten. De dansschoenen hebben suede zolen en zijn bestemd voor het dansen van Argentijnse Tango, maar kunnen ook heel goed gebruikt worden bij Salsa en Latin.

Product Video

Recente bestelling: 48 min geleden
Uit: Hout-blerick

-5% Welkomstkorting
Ontvang korting op uw eerste bestelling.
Kortingscode in kleine letters: welkom