Menu
  •  
  •  
  •  
Webshop 035-6217111
Klantenservice van danswinkel is bereikbaar van maandag 10:30 tot 17:00 Voor vragen over de levertijd graag webshop benaderen
 
Telefonisch bestellen 085-8769681
Heeft u een advies nodig? Spreek ons direct en plaats uw bestelling via de telefoon.
 

Werner Kern Claudia dames dansschoenen met T bandje en strass steentjes - zwarte suede

€ 134,95 (inc 21% BTW)
+
Werner Kern
€ 134,95 (inc 21% BTW)
Goedkoper gezien? Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

Deze Werner Kern Claudia dames dansschoenen met T-bandje en strass steentjes zijn gemaakt van zacht en soepel suède en zijn verkrijgbaar in twee hakhoogtes met een flare silhouet. Het T-bandje is versierd met subtiele strass steentjes en geeft een feestelijk tintje aan de zwarte dames dansschoenen. Aan de zijkant van het model zit een drukknoopsluiting die is af te stellen op de hoogte van de wreef.

Dames dansschoen Claudia heeft een kleine peeptoe opening voor de tenen. Zo zijn een paar tenen net te zien terwijl de rest van de tenen en voorvoet prettig worden omsloten door het zachte kalfsleer van de voering.

Met suède zolen zijn de dames dansschoenen geschikt voor vele verschillende dansstijlen. Salsa en Ballroom horen daar bij, maar ook Bachata en Argentijnse Tango. Het suède van de zolen zorgt voor goede grip en draai gemak op de dansvloer en is gemakkelijk te onderhouden door het gebruik van een dansschoenen borsteltje.

 

  • Dansschoen voor Ballroom, Latin, Salsa, Kizomba en Tango
  • Pasvorm voor dames
  • Peeptoe sandaal model met Strass steentjes
  • T-bandje met nikkelvrije verstelbare drukknoopsluiting
  • Materiaal buitenkant: zwarte suède
  • Materiaal voering: zacht kalfsleer
  • Zacht voetbed met ingebouwde hieldemping
  • Met suède beklede zolen
  • Flare hak van 5,5 cm of 6,5 cm
  • Handgemaakt in Italië
  • Verkrijgbaar in maat 33,5 t/m 43
Product Video

Recente bestelling: 12 min geleden
Uit: Hazerswoude dorp

-5% Welkomstkorting
Ontvang korting op uw eerste bestelling.
Kortingscode in kleine letters: welkom