Danswinkel Eindhoven is vanaf heden open elke Zondag 12:00 - 17:00

Menu
  •  
  •  
  •  
Webshop 035-6217111
Klantenservice van danswinkel is bereikbaar van maandag 10:30 tot 17:00 Voor vragen over de levertijd graag webshop benaderen
 
Telefonisch bestellen 085-8769681
Heeft u een advies nodig? Spreek ons direct en plaats uw bestelling via de telefoon.
 

Nueva Epoca Paulina

€ 179,95 (inc 21% BTW)
Tel Bestellen

Danswinkel.nl geeft u de mogelijkheid om telefonisch een
bestelling te plaatsen.

Lukt het niet op een bestelling te plaatsen? Of heeft u eerst nog een dringende vraag over onze artikelen? Onze klantenservice staat voor u klaar!

Wij adviseren u graag en kunnen direct een bestelling voor u plaatsen. U kunt ons bereiken van dinsdag t/m zaterdag tussen 10:30 en 17:00 uur.

Bel: 0356217111
Product Informatie

De Nueva Epoca Paulina zijn zeer populaire dansschoenen onder beginnende en gevorderde Tango dansers. Deze stijlvolle dansschoenen zijn gemaakt van zwart suède met rode elementen. De stabiele slanke hak heeft een hoogte van 8 centimeter en is schokabsorberend.

De dansschoenen hebben een zachte lederen binnenzool, zodat u comfortabel kunt dansen. Er lopen twee bandjes kruislings om de wreef heen die u extra stabiliteit bieden. Door de suède zool kan er soepel gedraaid worden zonder grip te verliezen. De Paulina is een prachtig gevormde dansschoen met speelse uitsnijdingen. 

Recente bestelling: 29 min geleden
Uit: Lemsterland

-5% Welkomstkorting
Ontvang korting op uw eerste bestelling.
Kortingscode in kleine letters: welkom